historia powstania supra3

SUPRA3 powstała z mojej wewnętrznej potrzeby stworzenia produktu na trudne i wymagające czasy. Badania mówią, że wiele ziół adaptogennych pomaga regulować energię organizmu. Postanowiłam je połączyć z grzybami leczniczymi, aby uzyskać synergię działania wszystkich składników. Aby zrealizować ten pomysł, zasięgnęłam porady dr Beaty Pieczyńskiej, genetyka i lekarza medycyny chińskiej, która entuzjastycznie poparła połączenie tych potężnych składników fitoterapeutycznych i wykorzystując swoje doświadczenie, stworzyła receptury produktu.
Tworzenie Supra3 zajęło nam ok. 3lata. Cel był jeden – maksymalnie  wykorzystać potencjał każdego składnika. Skupialiśmy się głównie na badaniu interakcji między substancjami i doborze odpowiednich metod ekstrakcji. Przy grzybach zastosowaliśmy ekstrakcję dualną, aby uzyskać pełne spektrum cennych związków.
Dzięki synergicznemu połączeniu składników powstała Supra3 – preparat premium, który reguluje energię organizmu oraz wspiera procesy regeneracyjne.
Słowo “supra” pochodzi z języka łacińskiego i oznacza “ponad”. Symbolika tego znaczenia doskonale oddaje charakter preparatu, który wychodzi ponad oczekiwania, oferując wszechstronne korzyści dla organizmu.
Jestem Ewa Melania Gryt – inicjatorka preparatu Supra3.

Supra3 1+1=3 synergia działania składników
Supra3 1+1 miniaturka

FAKTY

0
składników aktywnych
0
dni udoskonalaliśmy recepturę
0
Zaangażowanych ekspertów

SUPRA3 PO CHOROBIE

Czy Twój organizm jest wyczerpany, masz trudny okres w życiu, a może brakuje Ci sił i energii? Szukasz naturalnego wsparcia?

SUPRA3 to preparat premium, bazujący na naturalnych składnikach, który jako pierwszy na rynku łączy w sobie siłę grzybów i ziół, które są uznawane za tzw. adaptogeny – rośliny przystosowujące się do trudnych warunków środowiskowych.

Dzięki tej unikalnej kompozycji i synergicznemu działaniu naturalnych składników Twój organizm zyska odczuwalne wsparcie oraz ochronę DNA przed uszkodzeniami oksydacyjnymi i zwiększoną energię. Dzięki zawartości korzenia ashwagandhy wspiera ogólny stan zdrowia poprzez działanie antyoksydacyjne i pomaga w utrzymaniu uczucia energii. Efekty działania zauważalne już po pierwszym spożyciu.

SUPRA3 1+1=3 tak działa efekt synergii składników preparatu premium.

Dlaczego my?

SUPRA3 została stworzona przez zespół naukowców pod przewodnictwem dr Beaty Pieczyńskiej, która ma doświadczenie zarówno jako genetyk, jak i lekarz medycyny chińskiej. Preparat zawiera połączenie trzech silnych surowców fizjoterapeutycznych, takich jak ekstrakty z ziół adaptogennych,  i grzybów leczniczych.

Preparat może być wykorzystany zarówno w 7-dniowej, jak i 30-dniowej kuracji, w zależności od indywidualnych potrzeb.  W obu przypadkach regularne stosowanie preparatu może przyczynić się do szybszej regeneracji, wzrostu witalności i wzmocnienia układu odpornościowego. Pierwsze efekty zauważalne są po pierwszym spożyciu.

Preparat SUPRA3 pakowany jest w aluminiowy doypack, który chroni przed promieniowaniem sztucznego pola elektromagnetycznego (PEM*)

*PEM według publikacji International Agency for Research on Cancer, promieniowanie jest uznawane za jedno z głównych czynników przyczyniających się do chorób XXI wieku.

Połączenie składników w preparacie SUPRA3 daje większe oddziaływanie na organizm, niż suma oddziaływań każdego ze składników osobno. 

Twórcy Receptury

Fitoterapeuta, naturopata. Skończyła Krakowski Uniwersytet Rolniczy. Kobieta z pasją.
Terapeuta Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TMC), doktor genetyki. Lubi o sobie mówić, że jest polską zielarką.
Prof dr hab. n. med. i n. o zdr. - specjalista z zakresu analityki farmaceutycznej, mykolog, botanik.
Magda_zdjecie-na-strone_team
mgr inż. biotechnologii przemysłowej; Wydział Chemiczny Politechniki Śląskiej w Gliwicach.
Martyna_team_zdjecie-na-strone
mgr inż. biotechnologii przemysłowej; Wydział Chemiczny Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

1+1=3

Tak działa efekt synergii składników w SUPRA3

Add to cart